מלא/י פרטים:
          
ניקוי הגוף מרעלים להגברת המרץ, הריכוז ושמחת החיים
אילן סלומון, רוקח
לשם מה נחוץ ניקוי הגוף מרעלים?
אנחנו חיים בעולם של כימיקלים. אפילו התרופות המוכרות ביותר לשיכוך כאבים או להורדת חום הינן שומניות, ולכן נוטות לשקוע ולהצטבר ברקמות השומן, במוח ובמערכת העצבים. 95 מכל 100 ילדים צורכים אקמול או נורופן, שהם סמים משככי כאב ומורידי חום, לפחות עשר פעמים עוד לפני גיל 6. הוסיפו לזה זריקות הרדמה או גז צחוק אצל רופא השיניים, סמי טשטוש והרדמה כללית בניתוחים, אדי צבע, טיפקס או דבק מגע, אדי דלק, תרסיסים להדברת חרקים, אדי לק לציפורניים, אדים של צבעי שיער, בשמים למיניהם וכו'. זו אינה הגזמה לומר שגופנו ספוג בכימיקלים שומניים.

התנסויות בסמים ואלכוהול משאירות משקעי רעלים בגוף
בואו נדבר כעת על התנסויות, שלא לדבר על שימוש קבוע בסמים. כ-80% מהנוער בארץ מתנסים בסמים קלים עוד בגיל התיכון. אצל הרוב מדובר ביותר משימוש אחד. הוסיפו לזה שתיית בירה מזדמנת ושכרות מאלכוהול במסיבות. כעת קחו בחשבון התנסויות בסמים וסמי הזיה בטיולים בחו"ל, מסיבות טראנס, כדורים לכאבים, אקסטזי, סמי פיצוציות, ריטלין לפני בחינות או שימוש יומיומי בסמים אלה. לא הזכרנו עדיין ל.ס.ד או הסנפה של קוקאין. לא הזכרנו נטילת תרופות הרגעה, תרופות שינה, תרופות לחרדה או תרופות לדיכאון. השימוש בסמים נפוץ בהרבה ממה שאנו נוטים לחשוב פשוט כיון שזה לא מדווח, וזה לא נעשה בגלוי ברחוב, אלא בדירות פרטיות, בברים, בחיק הטבע או במקומות בילוי אפלוליים או עמוסי אדם.
 
כמה זמן נשארים רעלים אלה בגופנו ללא ניקוי רעלים?
אנו יודעים שאדם שצרך ל.ס.ד עשוי לקבל פלשבק (חווית סמים מאוחרת) אפילו עשרים וחמש שנה לאחר צריכת הסם. מה שמראה שהרעלים הללו האגורים היטב בגופנו ולמשך שנים רבות.
 
במה מטפל ניקוי רעלים יסודי?
אנו יודעים שלסמים יש השפעה קיצרת טווח, אולם לאחר צריכתם מופיעות תחושות לא נעימות, בייחוד ב"בוקר שאחרי". מדובר על תחושות כמו כבדות, עייפות קיצונית, דיכאון, עצבנות, חרדות, פחדים, כאבי ראש, בחילות, הקאות, שלשולים, בלבול, חולשה, ערפול ועוד. מסתבר שהתחושות הלא נעימות הללו מצטברות אצלנו בזיכרון, כולל תחושת חוסר השליטה שקיימת בעת נטילת סמים, והן מתעוררות לעיתים קרובות במהלך החיים. קל להבחין, אצל אנשים שצרכו הרבה סמים, שהם חווים הרבה תחושות לא נעימות של הגוף. רבים מהם יודו בכאבי גוף שונים שתוקפים אותם כאילו באופן מקרי, ברגישויות גופניות, בסערות של רגשות, לחצים, אי נוחות ובתחושות של כבדות, פיזור דעת, עצבנות, דיכאון וחוסר מרץ.

למה לצפות מניקוי הגוף מרעלים?
מניסיון מסתבר שניקוי יסודי ביותר של הגוף מכל הכימיקלים הללו יוצר שינויים בלתי רגילים, מחזיר לאדם את החיוניות, המרץ, והריכוז ופוטר אותו באורח פלא מכאבי ראש, כאבי גב, רגישויות שונות, כבדות וחוסר אנרגיה.
 
רוב שיטות ניקוי הרעלים אינן יסודיות מספיק
מסתבר, גם מניסיוני האישי, שרק שיטת ניקוי מאד יסודית יכולה להביא לתוצאות כל כך מפליגות ולהקלה ניכרת וחד משמעית, שיכולה להתבטא בצלילות גופנית חושית ונפשית.
 
שיטה מומלצת לניקוי הגוף מרעלים ותוצאותיה
ניקוי יסודי של הגוף וטיהורו מכימיקלים רעילים יכול להימשך בין שלושה שבועות לחודשיים. הוא מתבצע באופן הדרגתי ובקצב שמותאם לאדם שעושה אותו. הוא כולל כמובן תזונה עשירה, תוספי תזונה מתאימים, פעילות גופנית, צריכה של שמנים ומינרלים מסוימים ועוד. במהלך ביצוע תכנית ניקוי הגוף, האדם שעובר אותה יכול ברוב המקרים להמשיך לעבוד ולתפקד בחיים. ההליך  כולל אמצעי בקרה אובייקטיביים שקובעים בוודאות מתי הוא מסתיים. כמובן שתחושות האדם עצמו הם המדד החשוב ביותר, ובאופן לא מפתיע, בד בבד עם סיום התכנית האדם מדווח על שינויים מפליגים בהרגשתו, במרץ, בחיוניות, במיקוד המחשבתי שלו, בבריאותו הפיזית, בגזרת גופו ואפילו בכושר הגופני שלו.
זוהי תחושה אדירה להעניק לאנשים הקלה כה עצומה מנטל, שהתרגלו לקיומו, ולא שיערו שיש דרך להיפטר ממנו. אשמח להיפגש ולתת הסבר מלא לכל מי שרוצה להזניק את חייו לשיאים חדשים של מרץ, ריכוז ושמחת חיים!

בהצלחה!
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים