מלא/י פרטים:
          
רוצה להיות יותר יציב ושמח? 
קבל תכנית לשיפור אישי!
תכנית לשיפור אישי עוסקת בך. לא משנה מה הגיל שלך, העיסוק שלך או מצבך - תכנית לשיפור אישי תיתן לך יותר יציבות, עוצמה וביטחון לנהל את חייך במקום שהחיים ינהלו אותך. מסתבר שבכל אחד מאיתנו יש את הפוטנציאל לעוצמה, יכולות רבות, שמחה ואושר, אבל ייתכן שהרגשת שמשהו עוצר אותך, ושהדברים אינם כפי שרצית שיהיו. מסתבר שניתן להשיג הקלה מקשיי החיים, להרגיש טוב, ולהגדיל את השליטה שלך בחייך, כך שאתה תהיה זה שמכוון את מסלולם. שמי אילן סלומון. התכנית לשיפור אישי שאני מספק עזרה לרבים ליצור חיים טובים יותר בפרק זמן קצר.

ראיון והקלה
הצעד הראשון בתכנית הינו ראיון בנוגע לחייך. אנשים אומרים, שזהו הראיון הטוב ביותר שהיה להם אי פעם, שהם מרגישים מובנים לגמרי, וחופשיים לומר דברים שלא נאמרו במשך שנים. במסגרת הראיון אני אעבור איתך על כמה אמיתות מאד יסודיות, שנוגעות להבנת עצמך והחיים, ואסביר את שלושת הדרכים העיקריות, שבהן החיים יכולים להסתבך, ואיך אנשים יכולים למצוא את עצמם הולכים בכיוון שאינם רוצים ללכת בו, או נתקעים בהרגלי חיים שהם לא מצליחים להשתחרר מהם או לשנותם.
בנקודה זו אראה לך, כיצד, עם מעט הדרכה יחסית, תוכל להחזיר את חייך חזרה למסלול ולהשיג את שאיפותיך. אם באת כדי לקבל עזרה בנושא מסוים, גם זה ייכלל בראיון הזה. הראיון הזה לבדו מביא להקלה, ולהבנה שניתן להצליח לשפר את הדברים, וכיצד זה צריך להיעשות.

 
תכנית לשיפור אישי
מתוך הראיון המתואר לעיל, אבנה לך תכנית אישית שתשפר אותך ואת חייך. מטרת התכנית היא לשחרר אותך מתסכולים ומשקעים מהעבר, לשפר את יכולתך לפתור מצבים שמפריעים לך או מעכבים אותך בהווה, ולאפשר לך להגשים את שאיפותיך.
 
במהלך התכנית אתה עשוי לגלות את הסיבות הנסתרות להתנהגויות שלך שחזרו על עצמן במהלך חייך והפריעו לך, ולהשתחרר מהשפעתן של טראומות שעברת. אתה תפסיק להאשים את עצמך או את האחרים במה שקורה לך או לרחם על עצמך. התכנית נוגעת בליבו של כוח החיים שלך, והיא תגביר את המרץ, את המודעות שלך ואת אושרך. היא עשויה לכלול אימונים עוצמתיים מותאמים אישית, שישפרו את השליטה שלך בחיים ובאנשים שסביבך. היכולות הללו תישארנה שלך. אתה תשיג ביטחון רב יותר בעצמך, ותוכל ביתר ודאות לבטוח באחרים. בעזרת התכנית תוכל לארגן טוב יותר את חייך, ולהגשים בפחות מאמץ את שאיפותיך.

התכנית יוצרת שינויים משמעותיים באזורי החיים שבהם הם הכי נדרשים. היא מלאה בהפתעות ונקודות מבט חדשות. אנשים משתאים לעיתים קרובות כאשר הם מביטים לאחור, ונזכרים עד כמה בעבר הרגישו נואשים במצבים שהיום הם יכולים לטפל בהם בקלות.
אנשים שעשו את התכנית אומרים, שהודאות וההבנה שלהם את עצמם ואת החיים גברו במידה ניכרת, רבים מעידים כי עברו שינויים לטובה שמעולם לא שיערו שהם אפשריים. בסוף התכנית כל אחד מתאר באופן אחר כיצד חייו השתנו, אבל כולם מסכימים שיש להם כעת "חיים חדשים".

 
התוצאה: חיים חדשים. 5-20 שעות.
 
לא משנה מה עובר עליך, אני יכול לעזור לך!
אילן סלומון 054-5481939
www.helpful.co.il
 

 
 
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים