מלא/י פרטים:
          

אנשים ממליצים על "טיפול טבעי לנפש ולגוף"
(הבהרה: לצערי הרב, אינני יכול לעזור הרבה לאנשים שנמצאים בטיפול פסיכיאטרי תרופתי ממושך) 

"עברתי תקופות מאד לא פשוטות בחיים אבל שרדתי. לפני שנתיים איבדתי את אבי בפתאומיות בעקבות מחלה בעת שהייתי   בהריון. לאחר הלידה התרסקתי. הכל הסתובב לי בראש. בחוסר ברירה נאלצתי ליטול תרופה לדיכאון, אולם מצבי רק הידרדר והפך עוד הרבה יותר גרוע. הרגשתי שאני משתגעת. הגעתי לאילן בעקבות המלצה של חברה כשנה לאחר שהתחלתי עם התרופה. מהרגע שהיכרתי אותו החיים שלי השתנו לטובה ברגע. הוא פשוט מדהים! כבר לא נותרה לי שום תיקוה לעצמי לפני שנכנס לחיי. הוא כל כך טוב וכל כך חכם. בעזרתו נגמלתי לחלוטין מהתרופה, ושיחררתי את האובדן הכבד של אבי. הוא הצליח להביא אותי באופן הכי לא צפוי לנקודה הכי מאושרת בחיי. היום אני יציבה. חזרתי לעבוד בחוץ ולטפל כראוי בילדים שלי. עם כמה תוספי תזונה, המון עצות מופלאות והרבה סבלנות הוא פשוט הציל לי את החיים! תודה רבה, אילן! אין עליך בעולם! אתה כנראה שליח של השם! תודה תודה תודה!"


"הגעתי אליך כדי לטפל באי שקט שליווה אותי במשך שנים. זה התבטא בתחושת פחד עם דפיקות לב מואצות, בקשיי הירדמות ובנדודי שינה. זה היה מקשה עלי לישון ליד בן זוגי, ומונע מאיתנו לצאת לנופש, כיון שלא הייתי מצליחה להירדם כלל מחוץ למיטתי. ​אני יודעת שזה עשוי להישמע דמיוני: מאז התהליך שעברתי איתך, ושנמשך רק שתי פגישות, אני מסתובבת בשבועות האחרונים בתחושת שקט פנימי עמוק מאד. התהליך הזה, שבו טיפלנו במשהו מהעבר, שבכלל לא שיערתי עד כמה השפיע עלי, גרם לי למצוא בתוכי שקט מרגש. ​לא אגזים אם אומר שבזכות הטיפול הזה אני חשה סוג של לידה מחדש!  לאחרונה אף העזתי לצאת לחופשה עם בן זוגי והצלחתי לישון בלילות- גם איתו וגם מחוץ לבית. ​אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה 'לשדרג את עצמו' להיפגש איתך, ולהרוויח את מה שאני הרווחתי!"


"אילן שלום. כיום אני בן 36, שוחחנו לפני כשנתיים. סיפרתי לך אז שפניתי לפסיכיאטר בשל רגזנות ואי שקט, "אובחנתי" כבעל הפרעת קשב וריכוז, והתחלתי ליטול ריטלין. אני מהנדס במקצועי ומשמש בתפקיד בכיר מאד. באותה שיחה הזהרת אותי, ואמרת לי שכשאתה יוצא מהריטלין אתה אדם אחר משנכנסת. באותו זמן חשבתי שאתה ליצן, ואינך יודע מה אתה שח.
ובכן... טעיתי ובגדול. הריטלין כמעט הרס את חיי, וממש בדקה ה-90 הצלחתי להשתחרר מזה. למזלי הרב היה לי השכל והאינטואיציה לא לנסות את שאר התרופות הפסיכיאטריות שהציעו לי. 'יצאתי בזול' כי התחלתי עם הריטלין רק בגיל מאוחר יחסית (34). כמו כן 
האפקט של אבקת הסידן ומגנזיום שאתה ממליץ עליה פשוט לא יאומן. אכן הפסיכיאטריה עם הקלות שבה היא מחלקת את הסמים האלה הינה תעשיית מוות מושחתת וסדיסטית. צר לי על אותן נשמות, שחייהן נהרסו וייהרסו בגלל תאוות בצע, רמאות וסאדיזם של "רפואת" הסימום והפיטום ברעל. אני חושב שחובה להפיץ את בשורת אבקת הסידן ומגנזיום, זה נטו להציל רבבות אנשים מגהינום, אתה יכול בכיף לפרסם את תגובתי באתר שלך".
 


להיוולד מחדש ב-4 חדשים: בדיעבד כנראה הבנתי שאני חי בשקר. העולם הזה הלך וסגר עלי. לא אגזים אם אדמה זאת ל"מלחמה גרעינית", כלומר כאוס מוחלט. בחרתי לא להתמודד עם האמת המרה, וברחתי לעולם שקרי עוד יותר, העולם של LSD ושותפיו. התרסקתי, הכל התבלבל והפך לשחור! ואז הגעתי אליך! אתחיל ואומר: תודה מעומק ליבי! נתת לי כלים, לא הרפית כשהיה לי קשה,
ואף הקשית עוד יותר, כדי לעקור את הבעייה מהשורש. לא עזבת אותי רגע לבד, אבל בכל פעם שהקשבתי לך, גיליתי איך נקודת האור שחיפשתי בתוך כל החושך הולכת וגדלה, ואני בדרך החוצה! היום הכל מואר, הכל מחייך, החיים יפים ואמיתיים, ואני המאושר באדם!


"בגיל 17.5 חשתי מאד מדוכאת. אחרי עובדת סוציאלית ושני פסיכולוגים שלא עזרו לי, הייתי כבר חסרת תקווה שאוכל אי פעם לחזור להיות שמחה כפי שהייתי כילדה. מאחר שאמי משתמשת בכדורים פסיכיאטריים, האפשרות הזו עלתה כמובן על הפרק, וכבר נפגשתי עם הפסיכיאטר שלה, שהציע לי ליטול כדורים נגד חרדה אולם היססתי. עברתי מפסיכולוג לפסיכולוגית, ולמרות שלא נטלתי את הכדורים, עדיין הייתי שקועה בבוץ, עצובה ומבולבלת. קרוב משפחה הציע לי לפנות לאילן. הפגישה הראשונה שלנו הכניסה הרבה מאוד היגיון בכל הבלבול שהיה בחיים שלי. המשכנו להיפגש ובכל פגישה הבנתי יותר ויותר את החיים שלי. קשה לי לתאר במילים את רגעי ההבנה האלה. הם היו כל כך עוצמתיים ומשמעותיים לי כל כך עד היום. ההסברים הקולעים וההדגמות החדות של אילן באות מתוך אכפתיות כזו ענקית לאנשים. אילן הוציא אותי מהתוהו ובוהו ונתן לי שפיות והבנה. סוף סוף קיבלתי תשובות ופתרונות לבעיות שהיו נראות לי בלתי פתירות. בלי לשים לב החרדה פשוט עברה לי !!! כל הפגישות נעשו בכזו נעימות שהיה כל כך כיף לבוא אליו. בין הפגישות הוא תמיד תמיד היה שם כדי לתמוך ולעזור. מאוד מהר הבנתי שאני בידיים טובות ובטוחות. הפגישות עם אילן הן המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל. והן המתנה הכי גדולה שאני יכולה לתת ליקרים לי שצריכים עזרה. אני פשוט מברכת על זה שהגעתי אליו, שמחת החיים הענקית שלי מתאפשרת היום הרבה מאוד בזכותו".לאילן תודה רבה!


"אילן, עשית למעני את הבלתי אפשרי! כאשר כל התקוות נגמרו, עזרת לי להשתחרר מהטיפול הפסיכיאטרי שכמעט והרס לי את החיים לגמרי, לא יכולתי לאכול ולשתות, לא לישון ולא ליהנות משום דבר בגלל התרופות והמצב הנורא שהייתי בו. ברגע האחרון, לפני שכמעט הפסדתי את החיים, זכיתי להיתקל במאמר שלך. מהשיחה הראשונה שלנו גרמת לי לקוות שהחיים שלי אולי לא נגמרו. בזכות האוזן הקשבת שלך, האופטימיות והעבודה הטובה שעשינו אני יכול להגיד לכולם שהשיטה שלך עובדת ובזכותך ניצלתי וחזרתי לחיות חיים! אני עומד להשתחרר בקרוב משירות צבאי מלא וכל החיים לפני. אני לא מעז לחשוב היכן הייתי היום אילו לא היית עוזר לי לשכנע את הורי להפסיק ליטול את התרופות הפסיכיאטריות שכמעט מחקו אותי ולטפל באמת בסיבות שהביאו אותי לשם".


אילן היקר,
בקיץ שעבר בתי, כמעט בת ה-12, הייתה במצוקה רגשית בגלל יחסיה עם חברות, בגלל יחס של המורות לתלמידים, בגלל עומס בשיעורי בית, בגלל חוסר תעסוקה בחופשים ועוד.
המצוקה הגיעה לרמה שהילדה אמרה שהיא רוצה למות.
אחרי חיפוש של כל מיני מאמרים באינטרנט הגענו אליך.
כבר אחרי הפגישה הראשונה – הילדה הרגישה הקלה, אמרה שהכל מסתדר לה בראש.
בפגישותינו קיבלנו הסברים הגיונים על מה שמתרחש בחייה וכלים איך להתמודד עם זה.
בתום הפגישות עדיין היה קשה לה עם חברות מסויימות– אבל כשהבינה מה עומד מאחורי ההתנהגויות שלהן- היה קל לה בהרבה לא להיות קורבן שלהן ולשלוט במצב.
לפני כמה ימים היא סיפרה לי שבשיעור מתמטיקה (שהיה משעמם כמו רוב השיעורים, כי מתעכבים על הסברים לאלה שלא מבינים את החומר) היא הצליחה להישאר בנוח עם המצב (שזה מה שלמדה אצלך) ופשוט "להיות", והשיעור עבר לה ממש מהר. היא הפכה לחזקה יותר ובטוחה יותר בעצמה (פחות חשוב לה מה אחרים יחשבו או יגידו) ועם מיומנויות תקשורת שימושיות. תודה רבה!
נ.ב.
על הדרך עזרת לי גם לגמול את אימי מרסיטל - בעזרת קומפלקס ויטמינים שעוזר לה במצבה – ועל זה תודה מיוחדת!


אילן היקר,
הגעתי אליך עם בני בן ה 11, די במקרה, כ'תחנה אחרונה' לפני נטילת תרופות פסיכיאטריות.
בני סבל מתסמיני דיכאון, חוסר שמחת חיים וקושי בהשתלבות בחברה.
בעבודה משותפת, בהבנה ובסבלנות גדולה, הסברת ותרגלת עימו טכניקות שעזרו לו להתקדם ולשפר את תחושותיו.
כיום, בני נמצא במקום אחר לגמרי - קשיים מסוימים עדיין קיימים, אולם יש לו, ולא פחות חשוב, לנו ההורים, את הכלים להתמודד
עם סיטואציות אלו, וכל זאת, כמובן מבלי להזדקק לתרופות.
תודה רבה לך אילן, היית מקסים אלינו, הארת את דרכינו ודאגת שנלך בכיוון הנכון.
המשך בעשייתך הקדושה ובהצלת נפשות" (אמא מאזור המרכז)


אילן היקר,
כאם לילד נורמטיבי ומקסים הגעתי אליך בהמלצת מכרה, לאחר שבבית הספר טענו שהוא סובל מ"קשב וריכוז", ורופא הילדים רשם לו ריטלין על סמך שאלון שהמורה מילאה. אתה עבדת עם הילד בסבלנות ואופטימיות כדי לתת לו מיומנות חשובה שהיתה חסרה לו, ובמקביל ליוית אותי מרחוק עם הלחצים של המערכת לתת לו תרופות. בני היה מלא התלהבות להיפגש איתך. כשהבנו שצוות בית הספר אינו משתף פעולה, עודדת אותי להעביר אותו למסגרת אחרת. כיום הילד פורח וזורח בבית הספר החדש, מצטיין בלימודים ובאורח פלא התנהגותו מופתית. בזכותך למדתי להאמין בבני ולהעריך אותו אף יותר. בנוסף גם עזרת לי לפתור קושי משפחתי שהעכיר את רוחי מזה זמן רב. אילן, אתה כמו אח בשבילי. אני ובני לא נשכח לעולם את מה שעשית בשבילנו.


הגענו לאילן לאחר שבננו חווה קשיים חברתיים בבית הספר. אילן התברך ביכולת להתחבר אל הילד תוך זמן קצר להפליא. השפה המשותפת שלהם אפשרה לשניהם להרגיש כאילו הם מכירים כבר זמן רב. אילן הקנה לילד שלנו בטחון מהמפגש הראשון שהכל יהיה בסדר. הכלים שתורגלו במפגשים הניבו תוצאות במהירות. בתור הורים נהנינו להיות "הזבוב על הקיר" ולחזות בילד שלנו הולך ומתחזק. את השיפור הרגשנו כולנו בכל תחומי החיים ואנו שמחים להמשיך ולתרגל במסגרת המשפחתית שלנו כאשר עולה הצורך.
לסיום, באנו מהססים, יצאנו מאושרים. אילן, תודה על הכל.


אילן בוקר טוב,
אני אוהב אותך ומודה לאל על כך שפגשתי בנאדם כמוך. אין לך מושג כמה אתה עוזר לי. פשוט חשוב לי שתדע כמה אתה מיוחד וגם לתת לך פידבק על רמת מקצועיות ומקוריות שאי אפשר לתאר במילים. אתה מבחינתי גליליאו. סוג של פורץ דרך שהשיטה המקובלת כנראה עדיין לא בשלה לקבל. אתקשר ביום ראשון לקבוע את הפגישה הבאה. שבת שלום!"


""נתקלתי במייל שלך שעסק בהתנגדות לריטלין ולהגדרה של "הפרעת קשב" לפני כשלוש שנים, כשבני הצעיר חווה תסכול עצום בבית הספר. עברנו לחץ אימים מבית הספר, שדרש, שבני ילך לפסיכיאטר, ויקבל ריטלין. כאם אוהבת ידעתי שיש להם טעות, ושהוא זקוק להכוונה ולמסגרת תומכת יותר, אך לא ידעתי כיצד לעזור לו. כשכתבתי לך, לא תיארתי לעצמי שתענה לי בכזו מהירות ועם תמיכה ואהבה. בזכות תמיכתך בהחלטתי להתעלם מדרישות בי"ס, וההפניה שלך למטפלת מתאימה, בני עבר לבית ספר אחר בו קיבל תמיכה ופרגון, וסיים את התיכון בהצטיינות, וכרגע הוא שוקד על לימודים בכיתה י"ג. מי היה מאמין! בבית הספר לא נתנו לו שום סיכוי להצלחה! לרגע איני שוכחת את חלקך בהצלחתו של בני!
לאחרונה הייתי בתקופה בה חוויתי עצב ותסכול רגשי. כשפניתי אליך, מיהרת לחזור אליי עם אמפטיה ורצון לעזור. בפגישה הראשונה בקליניקה שלך חוויתי שחרור של טראומות איתן אני מתמודדת שנים. חשתי הקלה! בפגישה השנייה והאחרונה יכולתי לגעת בשורש הבעיה שהקשתה עליי, להתקדם ולצמוח ממש.  במשך שנים הרגשתי שמשהו עוצר אותי, ומונע ממני לחוות הצלחה אמיתית. תוך כדי התהליך אותו העברת בעדינות רבה ועם הרבה אהבה יכולתי לראות מה הסיבה, ואותה תמונה מטרידה הפסיקה לחלוטין להטריד אותי. כעת, זמן קצר אחרי הטיפול שלקח רק שתי פגישות, אני מלאת אנרגיה, שמחה ואמונה, שאני יכולה לחיות כאישה ברת מזל! אני מרגישה שהכול פתוח לפניי! אני חווה הצלחה גדולה יותר בקריירה שלי כמטפלת, אני מושכת אליי אנשים חיוביים הרבה יותר, יש בי הרבה יותר חמלה כלפי אחרים, ואני מאמינה שבעזרת השם אני קרובה לזוגיות הטובה עם האדם המתאים לנפש הבריאה שלי. תודה לך אילן היקר! אני ממליצה לכל אדם שרוצה ליצור שינוי חיובי, מהיר ועוצמתי בחייו לפנות אליך! (ז. ל.)


אילן הגדול, הגעתי אליך עצבני, לחוץ ומבולבל לגבי התקשורת עם חלק מבני משפחתי בפרט, טראומות שקרו לי והחיים בכלל. אחרי סדרת פגישות קצרה איתך, עזרת לי להתמודד עם המצב הנוכחי בחיי טוב יותר, להבין מה עליי לעשות לגבי אירועים טראומתיים שמפריעים לי מעברי ולראות את החיים בהווה באור בהיר ורגוע יותר. אני זה שמחזיק במושכות אבל אתה בהחלט דחפת אותי למעלה. אמנם לא פתרתי את הכל ויש לי עוד דרך לעבור, אבל אני בהחלט מרגיש שאני הרבה יותר שולט בחיים שלי. דברים שנראו לי בלתי אפשריים בעבר קורים להפתעתי בהווה. ייצבתי את חיי, שיקמתי את התקשורת עם משפחתי ושום בעיה כבר לא נראית לי מפחידה כמו פעם. אני ממשיך להתקדם, והפעם באמת להתקדם, בלי פחד. אני חושב שאתה נשמה גדולה, ותודה לך על מה שאתה עושה. מקווה שאנשים בצרה יבינו כמה אתה יכול לעזור! (אבי)


דיברנו בטלפון, אתה ואני בקשר לבעיה של הבנים שלי בני 16, 12.8 אשר אובחנו בהפרעת קשב וריכוז (ללא היפר...) יעצת לי לקנות את הספר שיכול לעזור לי להתמודד ללא ריטלין. לא קניתי את הספר אבל....לאחר הטלפון שלך, "עבדתי" על עצמי כמעט כחצי שנה..... "טחנתי" לעצמי את המוח כשראיתי "תוצאות" של הריטלין כגון: כאבי ראש עזים, חוסר תיאבון שמביא איתו דכדוכים ודיכאונות והכי הכי גרוע היה שבסופי שבוע (_שישי ושבת_) כשהם לא נטלו את הכדור, הם התנהגו כאילו "שחררו כלב מהרצועה"....הלכתי לביה"ס והודעתי להם שאני לא נותנת לילדים ריטלין יותר, ושאני והם נתמודד מול הקשיים (אם יהיו...) עמדתי זקוף מבלי להניד עפעף....בקיצור....היום אחרי כשנה, הילדים שלי לומדים, קצת קשה, אבל יש תוצאות טובות ואני לא מצפה שיהיו "איינשטיינים" וכשרמת הציפיות יורדת כך יורד הלחץ מהילדים, אולם, יחד עם זאת אני לא מוותרת ומבקשת להשקיע את המקסימום (בהתאם כמובן) .

אילן, הצלת לילדים שלי ולי את החיים !!!!! תודה רבה ענקית, ושאלוקים שבשמיים ייתן לך מכל טוב בבריאות, אושר ואריכות ימים! כתוב בתורה: "שליחי מצווה לא ניזוקים", ואני מוסיפה "הם המלאכים שנותנים ללא תמורה"...." (א.)


"בהזדמנות זו רציתי להודות לך על תמיכתך בי בימים מאד קשים ומבולבלים היית מאד משמעותי בשבילי ועזרת לנו ללכת בשביל אחר. כל טוב ובהצלחה!" (ר.ש.)


"כתבתי לך אחרי שבאבחון לבן הצעיר שלי אחרי כיתה ו עם ריטלין ופרוזק (להורדת אובססיות שגרם הריטלין) נאמר לנו שהיכולות שלו כל כך נמוכות, על גבול הפיגור. אחרי כיתה ט' הפסקנו הכל. בכיתה י' הוא קיבל תעודת הוקרה על לימודים ומחוייבות אישית ובסוף השנה שעברה קיבל תעודת הצטיינות בלימודים עם ממוצע 93. נכון, הוא לומד בכיתה קטנה ויש לו הקלות להבחן בעל פה אבל הוא לא מפגר וכל האובססיות נעלמו. שינינו גם תזונה -פחות מתוקים ויותר ירקות ,פחמימות וחלבונים, ואנרגיה שמתועלת לספורט לקראטה, כושר קרבי, ריצות -וזה עובד!"


"אילן היית אי של שפיות בתוך כל היאוש שחויתי. תמיד ברגעים הקשים ביותר היית שם עם רוגע ,ביטחון ועצות מועילות. בעזרתך התגברתי על זה וחזרתי לעצמי., תודה רבה לך אילן" (ד.ה.)


"אילן, תודה רבה! שינית אותי!" (ד.כ.)


"אני מרגישה הרבה יותר רגועה, נינוחה ושלווה אחרי פגישתנו. סידרת לי את הדברים בראש וכעת אני יודעת הרבה יותר טוב כיצד להתמודד. אני מאד מודה לך!" (ש.מ.)


"הודות לעצתך בני הצליח לרדת מהתרופות ומצבו, למרבה הפלא, השתפר לבלי הכר" (ל.ל.)


"הודות לך למדתי כיצד לנהוג עם בתי, ובמקום לריב איתה הפכנו לחברות הכי טובות. (ע.ל.)


"אתה עושה עבודת קודש" (י.מ)


"ילדתי סובלת מתסמונת טורט. שבועיים לאחר הייעוץ שנתת לי, ניכרת הטבה משמעותית במצבה. אני לא מאמינה למראה עיני!" (ר.י)


"אילן, אני לעולם לא אשכח מה שעשית בשבילי כשהייתי זקוק כל כך לעזרה" (ש.ל.)


"זמן קצר לאחר הפסקת התרופות, חיי השתנו. הביטחון העצמי שלי הרבה יותר גבוה, התקשורת שלי עם אנשים התגברה והתחזקה (וגם מן הסתם פיזית הרבה יותר קל לדבר) ודבר מאוד חשוב: הרבה מתופעות הלוואי נעלמו כמעט לגמרי. אני אדם חדש! המוח פתאום עובד הרבה יותר טוב, החלק היצירתי נפתח שוב, הכל הרבה יותר טוב! "(ר.ס.)


  "אני מבקש להודות לך על הייעוץ והתמיכה בעניין גמילת בני מתרופות פסיכיאטריות. הבן, תלמיד יסודי, טופל בתרופות ריספרדל וריטלין, ומצבו הנפשי היה בכי רע. בדיקות רפואיות שנעשו הראו קצב דפיקות לב מואץ בתדירות גבוהה. ההמלצה של הקרדיולוג  הייתה טיפול פולשני  (צינתור), וצריבה של מוקד ההפרעה בלב. הרופאים טענו שאין קשר בין הטיפול התרופתי לקצב הלב.
בדיקות נוספות הראו שיש ירידה משמעותית בקצב הלב לאחר הפסקת הריטלין. חשוב לי לציין, שבעצתך (ובתיאום עם הרופא), הפסקנו את השימוש בתרופות כליל, והיום, לשמחתי, יש שיפור משמעותי במצבו. גם שיפור כללי במצבו הנפשי רגשי.
אני מבקש להודות לך, שסייעת בתקופה הקשה שעברנו."(א.ש)
 


אני מצטרפת לגברת שכתבה לך. הבן שלי לקח רטלין ביסודי בעצם עד כיתה ז כולל, וגם פרוזק להרגיע את הרטלין, ולא היה יכול לשבת רגע בשקט אח"כ ועוד כל מיני פרנויות ותופעות... מאז שדיברנו כבר שנתיים הוא לא לוקח כלום. למרות שהוא בכיתה קטנה, המוטיבציה עלתה ורוב הציונים שלו בין 85 ל 100 ואפילו קיבל 120 (בונוס) בחשבון ותעודת מצטיין בשנה שעברה. נדמה לי שסיפרתי לך בעבר, אבל באמת חשוב שידעו שאפשר גם בלי, אבל עם עידוד ותמיכה נכונים תמיד, וזאת כאשר בעבר לא ראיתי כל פסול בלקחת רטלין. העובדות בשטח דיברו אחרת, "בעד עצמן". (ל.)


אילן היקר, במהלך פגישותינו בתקופה שאין דומה לה במהלך חיי, הצלחנו בכוחות משותפים להוציא אותי מקשיים רבים, מספקות ובלבולים, שהפתרון היחיד שהיה לפסיכולוג שלי לתת זה כדורים פסיכיאטריים או טיפול באמצעות סרוגייט (מאמנת מינית), כיוונת את ראייתי אל עבר אופקים חדשים, אל עבר הסתכלות חדשה וייחודית, שיש דרך, ויש כיוון, התעקשת שארים את עצמי מההריסות, וגם כאשר רציתי לשקוע ולברוח אל עולמי הדמיוני, ידעת לדרבן אותי בדרכך הייחודית רק לך, ולדלות אותי ממעמקי החשיכה, אל עבר קרני השמש המפלחות את המים באור יקרות. תודה רבה לך על הכל, ואני מאחל לך שתרווה נחת ממעשי ידיך, כי מגיע לך, אוהב מאוד, ע.
 


 האמת שלפני הפגישה הייתי ספקן. הייתי בעבר בטיפולים פסיכולוגיים. הפסיכולוגים היה יושבים מולי ושותקים, ואני לא מצאתי על מה לדבר. לעומתם אתה ידעת לכוון אותי בשאלותיך ישירות לאזור שלא מספיק הבחנתי בו לפני כן, ובזמן שחיפשתי ומצאתי את התשובות לשאלותיך השתחררתי מעומס עצום. יש לי הקלה משמעותית בהרגשה כרגע, ואני מאמין שאתה יודע בדיוק מה אתה עושה, ושתביא אותי בסופו של דבר לפיתרון המלא לבעייה שלי. זה נותן לי תקווה גדולה.


אילן היקר, רציתי לכתוב לך ולכל מי שמגיע אליך שאסור לוותר! אני רציתי  לוותר. לא חשבתי שיש מישהו שיכול להבין אותי או משהו שיכול לגרום לי לחשוב אחרת, עד שחוויתי את המפגשים איתך. משם המציאות השתנתה, והבנתי שאפשר אחרת לחלוטין, החשיבה שלי השתנתה, האור והחיוניות חזרו, וכמובן ההרגשה השתפרה. יצאתי מורווחת! תודה ענקית!

....אני חושבת שהשפיע מאד שעזרת לי להיגמל מהכדורים שלקחתי. שהבהרת לי, שהתחושה שהיתה לי, שהם ממכרים, ורק משאירים אותי בלופ, היא אכן נכונה. עזר גם שאמרת לי להסתכל יותר החוצה, ופחות להתעסק עם עצמי. אין ספק שהשיפור ניכר! מדהים! עזרת לי היכן שאף פסיכולוג או פסיכיאטר הצליחו! כל כך מודה!

"הגעתי אלייך כאדם מן השורה, שעקב לחץ בחיי היום יום + חתונה קרבה, וטראומות עבר שהתעוררו עקב האירועים הללו היה נתון להתקפי חרדה בלתי נשלטים, לא מצאתי את הדרך חזרה לטפס למעלה בתוך הבור השחור שנפער לרגלי, תסריטי אימה עברו לי בראשי, דמיינתי את חיי תחת כדורים ומבט ריק ובוהה באוויר. היית מלאך מלמעלה, כתבתי לי הודעות מרגיעות עוד לפני שראית אותי, הרגעת, נתת עיצות מעשיות איך להתמודד עם התקף חרדה, שום כסף בעולם לא יכול להוות שיווי משקל לאנושיות ולרגישות שבה נהגת בי דאז. סיפרת לי, איך אתה בעצמך לא נרדמת במשך שנה שלמה, והיית במצב לא פשוט כלל, ויצאת מזה מחוזק. אני מודה לך, היום שאני שנה וחצי אחרי.. שומעת את עצותיך הברוכות, קולך בראשי מהדהד, אני עושה שימוש בכל ההמלצות וההנחיות המעולות שלך, ומודה לך -על היותך בראש ובראשונה - אנושי, קשוב אכפתי ואמפטי במצב כל כך קשה שבו הייתי שרויה, ליווי צמוד בהודעות ובמיילים, ליווי תזונה שהרימה אותי מהמיטה בבקרים (הייתי פשוט חלושה...), שיח, עידוד ומחשבות טובות.  על הכל הכל - תודה ענקית, ויישר כוח על עבודת קודש". 

תדע לך שהיית סוג של מלאך בשבילי לפני כארבע שנים! הייתי מכורה לתרופת מרשם פסיכיאטרית במשך שבע שנים, וחיפשתי מישהו שיעזור לי להיגמל. זה לא היה פשוט. סבלתי מהמון תופעות לואי. זה קרה יום אחרי שהייתי אצל הפסיכיאטרית שחרצה את גורלי, שלא תוריד אותי מהכדורים. גם מטפלים אחרים אמרו לי שהם לא יכולים. מישהו נתן לי את המספר שלך. אתה הייתי הקול בטלפון שהרגיע אותי ונסך בי אופטימיות. זו הית המבחינתי שיחה של חיים או מוות. עשיתי כל מה שאמרת. עברתי גמילה. תוך כחודשיים הייתי ללא כדורים עם מעט תופעות גמילה. אני מאושרת שהצלחתי! תודה רבה לך!!!

פניתי אליך לאחר שבני אושפז במחלקה פסיכיאטרית. הוא אובחן שם עם הגדרה של "מאניה דיפרסיה", לא הסכימו לשחררו מבית החולים כי מצבו הנפשי היה קשה מאד, ומאז שהגיע לשם המצב החמיר אף יותר. עקב מצבו הנפשי הקשה נכנסתי אף אני לדיכאון חמור. הסברת לי על אבקת הסידן ומגנזיום, ועל כך שכרוקח בהכשרתך, לא שיערת עד כמה ויטמינים ומינרלים יכולים להרגיע את הנפש.
בזכות המלצתך ניסיתי את האבקה על עצמי ומיד נרגעתי. הדיכאון עבר חלף. זה הדהים אותי! לפני כן עברתי ימים של בכי בלתי פוסק יום ולילה. התקשיתי לישון בשל הדיכאון. ביום שישי לאחר שבני הגיע לביקור מבית החולים הוא היה עצבני, מרוסק ומדוכא. הוא ביקש ממני להכין לו את המשקה. לאחר מספר דקות הוא הפך לאדם אחר. הוא התחיל לדבר בצורה רגועה וללא עצבים. ממש היה קשה להאמין עד כמה זה עוזר. מאז שהוא השתחרר, החלטנו שהוא לא מגיע יותר אי פעם לבית חולים לשם טיפול פסיכיאטרי, גם בגלל ההתעללות שעבר, וגם בזכות שמצאנו טיפול חלופי וטוב פי אלף מכל טיפול פסיכיאטרי. מאז החודשים שעברו, הבן שלי הפסיק ליטול כדורים. הזיכרון, שנפגע מהכדורים, חזר במלואו. הוא אדם שונה לחלוטין. הוא כבר מנסה לעשות דברים חיוביים, חושב בצלילות. כל מי שמכיר אותו, אומר שהוא נראה טוב. מאז השיחרור הוא חווה עוד פעמיים דיכאון, אבל כל המקרים טופלו מיידית באמצעות סידן ומגנזיום, והכל עבר בזכות זה בלבד.
רציתי להודות לך, כי הצלת את החיים של הבן שלי! אלמלא הסידן והמגנזיום הוא היה מגיע בסוף לנזעי חשמל, כי המינונים רק הלכו וגדלו. התרופות הוחלפו בכל פעם. הוא סבל מתופעות לוואי קשות כגון: רעידות קשות בידיים, טישטוש בראייה, חולשה ואיבוד הזיכרון. תודה רבה לך אילן סלומון. אנחנו ממשיכים לספר לכל מי שרק מוכן לשמוע על האבקה הזו.

אילן שלום, רציתי להודות לך על הסיוע שלך בהצלת בני. לפני כ-3 חודשים פשוט זרקתי את כל התרופות הפסיכיאטריות: הויואנס, האטומין, הדקינט, הקלוניריט, הכל. מאז בני מתפקד הרבה יותר טוב. חלפו כמעט לחלוטין הטיקים והיפוכי העיניים הנוראיים. האגרסיביות כלפי ירדה לחלוטין. חזר להירדם סדיר. ירד 8 קג מאז שניקיתי אותו מהתרופות. מתפקד כל יום עד 16:00 בישיבה. מדי פעם בבית עדיין בוכה ומתעצבן כאשר מתוסכל מהפסד במשחקי המחשב שלו, אבל בגדול זה שינוי עצום במצבו. איש מאנשי המקצוע לא הזהיר אותי, ולא זיהה, שהכל נבע מתופעות הלוואי של התרופות עצמן. כל פעם הוסיפו עוד תרופות, כדי לטפל בטיקים, באלימות וכו'.... כל המורים מעניקים לו היום הרבה אמפטיה וחיזוקים. תודה רבה לך שסייעת, ושאתה תמיד קשוב מקצועית ואנושית!


"במשך שנים חיפשתי ולא מצאתי בתוכי אהבה לעצמי. ניסיתי לקבל אותה בטעות מבני זוגי. כאשר גבר שהכרתי לא היה רוצה אותי, היה נחרב עולמי, הייתי מגיעה להתנהגות אובססיבית ולבכי שנמשך ימים ארוכים. לאחר הקשר האחרון שלי, שהיה נוראי ואף אלים, נפלתי! לא הצלחתי לצאת מהמיטה! עישנתי סמים ללא הפסק, ואף נטלתי תרופה לדיכאון, כי לא יכולתי לשאת את כאב הנטישה הנורא בלב. הגעתי למקום כל כך נמוך שלא רציתי לחיות.
בזכות הפגישות שלי אתך, אילן, המצב שלי השתנה מהקצה אל הקצה! סוף סוף טוב לי! אני אוהבת את עצמי, נהנית מעצמי, עובדת, מצליחה ויוצאת בנוחות עם גברים! עזרת לי אפילו להפסיק את השימוש בסמים וגם בתרופה, ובכל זאת להרגיש שאני עולם ומלואו.
אני משתפת אנשים במה שעברתי. אני רוצה שיידעו שגם לבחורה כמוני זה יכול היה לקרות.
אני מעריכה אותך על כך שלמרות כל הנפילות הקשות תמיד המשכת להאמין בי, ואף פעם לא ויתרת עלי! אני באמת לא יודעת מה הייתי עושה אילולא מצאתי אותך! יש לי דמעות בעיניים כשאני כותבת לך! חזרתי לחיים, ממש עליתי מן הקבר! נולדתי מחדש!"

 

 


 
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים