מלא/י פרטים:
          

הנאום שלי בפתיחת תערוכת "פסיכיאטריה-תעשיית המוות", אוגוסט 2013


אורחים נכבדים,
כרוקח, שבחר במקצוע הרוקחות מתוך רצון תמים לעזור לאנשים להתרחק מכאב וממחלה, נחרדתי עם תום לימודי לפני 23 שנים כאשר קיבלתי לידי בפעם הראשונה מרשם לריטלין עבור ילד בן , 7 והיה מוטל עלי לפתוח את הכספת ולתת אותו להוריו. ידעתי בוודאות שאין להורים מושג על טיבו של החומר וההיסטוריה שלו, אבל הם נאלצים לסמוך בעיניים עצומות על הרופא שרשם להם אותו. ידעתי גם שאם אתן להם את כל המידע שברשותי הם ייצאו מבית המרקחת בידיים ריקות, ואני אסתבך עם הבעלים, ואולי אף ישללו ממני את רישיון הרוקח שעמלתי עליו כל כך.
עשר שנים מאוחר יותר, בסוף שנת 2000, נוגד הדיכאון 'סרוקסט', ה'פרוזק' החדש, היה התרופה שהכניסה הכי הרבה שקלים לבתי המרקחת בארץ, אף יותר מאקמול. היעד השיווקי של חברות התרופות, הגעה לכל בית בישראל עם לפחות סם פסיכיאטרי אחד הושג.
מאז עברו 13 שנים: היעד השיווקי הבא הוא להגיע לכמה שיותר בני משפחה עם לפחות כדור פסיכיאטרי אחד. לא מאמינים? הביטו סביבכם!
בשנים האחרונות יצרו איתי קשר אלפי אנשים שנרשמו להם נוגדי דיכאון וחרדה, לרוב עוד אצל רופא המשפחה. הם רוצים להפסיק ליטול אותן, אולם עקב התלות הקשה לא מצליחים לעשות זאת למשך יותר מחודשים ספורים מבלי להגיע להידרדרות חמורה במצבם הנפשי. הם מתעבים את הרגע שבו התחילו ליטול אותן, אולם נאלצים לחזור ולבקש אותן בדומה לאדם שהובס בזירת אגרוף, אולם נאלץ לעלות אליה בכל פעם מחדש בהתמודדות אכזרית שלעולם אינה מסתיימת.
אין ויכוח על כך שסמים יכולים בטווח הקצר להביא להקלה ניכרת בכאבים ובתחושות קשות, אולם כיון שהם אינם פותרים באמת את הבעיות, כל שימוש ממושך בהם מחמיר את המצב, ונוטל מן האדם את התחושות והרגשות שלו שהן הסיבות היחידות לחיות. בל נשכח גם שנטילת תרופות פסיכיאטריות גורמת להרעלת הגוף, הרס הכבד והכליות, שיבושים בחילוף החומרים, החלשת מערכת החיסון, פגיעה הורמונלית, מחלות כרוניות, התמכרויות, אלימות, אובדנות ועוד.
תעשיית התרופות, בעזרתם של פסיכיאטרים בכירים מהארץ ומחו"ל מייצרת מחקרים מגוחכים ותפורים במיוחד, שתפקידם לגרום לאנשי המקצוע ולציבור להאמין בהגדרות שרירותיות וליצור ביקוש לתרופות הללו. ערוצי התקשורת המסחריים מפרסמים תעמולה פסיכיאטרית סמויה באמצעות ראיונות מקצועיים, תחקירים בתשלום וכתבות במהדורות החדשות, ומובילים את הציבור אשר בוטח בהם לקחת חלק ב'טרנד האופנתי' של לגליזציה של תרופות כמו באגדה הידועה על החלילן מהמלין שבאמצעות נגינתו המתקתקה הוביל את כל ילדי העיר לטבוע בין גלי הים.
ההשתלטות הפסיכיאטרית על החברה שלנו הינה עניין קל ביותר, שכן חברה שטשטשו אותה בסמים מפסיקה להגן על עצמה, כיון שכל אחד מחבריה נאלץ לעסוק בהישרדותו שלו.
אחד החלקים המזעזעים ביותר בתערוכה שלנו הוא החלק העוסק בתקופת השואה, בעיקורם ולאחר מכן בהשמדתם של עשרות אלפי חוסים במוסדות הפסיכיאטריים בגרמניה על ידי הפסיכיאטרים הגרמנים, וגיוסם של אותם פסיכיאטרים לשורות הSS  כדי להשמיד באותן שיטות את היהודים וקבוצות אתניות נוספות, שהוכרזו באופן שרירותי על ידי "אנשי האקדמיה המכובדים" כפגומים מבחינה גנטית. הבגידה המוחלטת הזו של הפסיכיאטרים במטופלים שלהם בתקופת השואה, ונטישתם המוחלטת של הערכים האנושיים הבסיסיים ביותר היא זו שצריכה להעיר את כולנו, כיון שבניגוד למה שנהוג לחשוב, לא הרבה השתנה מאז.
כפי שאז הובלו אנשים אל מותם כצאן לטבח, כך עובר כיום הציבור תיוג  שרירותי שיטתי על פי מדריך האבחון הפסיכיאטרי ומכוונים אותו לצרוך תרופות אשר הופכות אותו ללא ידיעתו לכנוע ושברירי במידה כזו שלעולם לא יוכל להתנגד, או לחוקק חוקים שאי פעם יעצרו את החיבור שבין הפסיכיאטרים 'המומחים לבריאות הנפש' לרשויות השלטון. תפקידנו הוא להבטיח שיום אחד בעתיד יוכל להיוולד ילד שלא יהיה תחת האיום שגננת תגרום לו להיות מסומם בריטלין ללא ידיעתו והסכמתו, ושכאשר יגיע לגיל שיבה יוכל להתנגד כאשר ירצו לסמם אותו בתרופות אנטי פסיכוטיות בבית האבות כדי שלא יפריע לצוות המוסד ב"בקשות מיותרות".
אין לי ספק, אורחים נכבדים, שאם הגעתם לכאן הערב אתם מבינים את הדברים בדיוק כמוני, אני מזמין אתכם לא לבזבז רגע ולהזמין כמה שיותר ממכריכם לבוא ולצפות בעצמם בתערוכה, כדי שבניגוד לאותם ימים חשוכים יהיו היום בינינו מספיק אנשים שיוכלו לזעוק: 'לא עוד', ולפעול כקבוצה באותו אופן שפעלו אז ביחידות חסידי אומות העולם הזכורים לטוב. אנחנו קבוצה,
 ואנחנו חייבים לנצח!
היו ברוכים!
 
 
 
 
 
 
 
 
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים