מלא/י פרטים:
          

"תפריט אישי מושלם" לירידה במשקל
 

אם גם אתם מרגישים אי נוחות מעודף משקל או שומן, במיוחד בבטן, ומתקשים להגיע למשקל היעד שלכם, הגעתם למקום הנכון. עודף שומן מגביר גם את הסיכון למגוון בעיות בריאות כמו כבד שומני, לחץ דם גבוה, ומחלות לב. יש אנשים שעבורם רק כדי לשמור על המשקל נדרש מאמץ יומיומי. עבורם, ירידה במשקל היא אתגר קשוח. גיל המעבר מציב אתגר כזה להרבה מאד נשים שמתקשות להשלים עם העובדה שחילוף החומרים בגופן הואט מאד. כישלונות חוזרים בהגעה למשקל הרצוי גורמים לתסכול רב עד כדי חשש לעלות על המשקל ולפעמים גם לאכילת יתר כדי לפצות על התסכול הזה. עד כמה הנושא של הפחתת משקל נראה גם לך קשה או מתסכל? עד כמה היית רוצה להרגיש שאת שולטת במשקל ומצליחה לשמור עליו? עד כמה באמת מפריעה לך תחושת אי הנוחות, הכבדות והעייפות שמתלווה לעודף שומן, ומה היית מוכנה לעשות כדי באמת לנצח בקרב הזה?

בסקר שעשיתי היו נשים שכתבו שעודף משקל גורם להן לחוסר ביטחון עצמי ומצב רוח ירוד. אחרות כתבו שמרגישות רע ללבוש בגדים גדולים שלא יושבים טוב על גופן או שעודף שומן גורם להן לרצות להסתיר את עצמן. היו כאלה שלא סובלות את התחושה שגופן מסורבל ומוגבל בתנועתו. אחרות כתבו שתחושת הנפיחות מפריעה להן. היו שכתבו שעודף שומן גורם להן להרגיש לא נשיות, חסרות ערך, לא מושכות, ואחרות שיתפו שהן חשות תסכול, אכזבה מעצמן או תחושה שהן לא בריאות.

כמי שעזר לעשרות רבות של נשים לרדת במשקל אני משוכנע ש:
1. תכנית מותאמת אישית היא עדיפה: גם אם כולן רוצות לרדת במשקל, כל מקרה הוא יחודי. הגוף שונה. המזונות המועדפים שונים. היכולת להתמיד בתפריט שונה. יש נשים שצולחות את האתגר בקלילות, אחרות לא מצליחות להעביר יום אחד ללא מנה של סוכר טהור, אפילו גלידה.
יש שצריכות להוריד רק כמה קילוגרמים עיקשים, יש כאלה שהרבה יותר. יש ש"חייבות" תזונה מגוונת, לאחרות אין בעיה להסתפק במספר מצומצם של מזונות בסיסיים.
2. ליווי אישי מבטיח יותר התמדה והצלחה: מי שרוצה להפחית משקל צריכה להתגבר על הרבה מכשולים. זה לא מספיק רק לקבל תפריט או הסברים. הקושי העיקרי הוא ההתמדה. הליווי עוזר להתייעץ, להפחית את התסכול והאכזבה כאשר המשקל נתקע או עולה, לאסוף כוחות ולחזור למסלול.
תכנית הליווי שפיתחתי ושיכללתי בשנים האחרונות תעניק לך:

1. ידע ויכולת להפחית את כל עודפי השומן שלך
2. ודאות שאת יכולה לשמור על התוצאה
3. שיפור בכל עניין בריאותי נוסף שמטריד אותך

דמייני איך תרגישי כשתשיגי את זה! את תרגישי קלילה, אנרגטית ועם ביטחון עצמי. את תרגישי נשית, מושכת, שמחה, מאושרת ובריאה, בעלת ערך ושלמה עם הגוף שלך. את תוכלי לחזור וללבוש את הבגדים שאת אוהבת, ליהנות לקנות בגדים חדשים ואם תרצי-לחשוף בנוחות את גופך בחוף הים.מה התכנית כוללת:
1. תפריט מותאם אישית וגמיש שתוכלי לעמוד בו  
2. ייעוץ בריאותי והתאמת תוספי תזונה
3. טבלת מעקב ידידותית
4. זמינות יומיומית לכל עניין, במיוחד כאשר משהו "נתקע".
5. שיחות תיאום שבועיות
6. טיפים להכנה מהירה וקלה של הארוחות
7. הדרכה: "כיצד להרגיש שבעה ולשלוט בחשקים?"
8. תכנית פעילות גופנית מותאמת אישית ופשוטה

שאלון בריאות מפורט
לכל גוף נטיות, רגישויות וצרכים שמאפיינים רק אותו, לכן נשתמש במידע שבשאלון כדי לזהות מה בדיוק תצטרכי, מה יהיה לך טוב ומה עלול להקשות על התקדמותך. השאלון יעזור לנו לראות אילו עקרונות יתאימו לך ולגופך מתוך דיאטה לפי סוג הדם, דלה בפחמימות, צום לסירוגין, דיאטת האדם הקדמון, דיאטת טורפים (נטולת מזונות מהצומח), דיאטה צמחונית או 
טבעונית, דיאטת בריאות או צום בריאותי, שעוזר גם לבעיות בריאות חריפות או כרוניות.

נבנה יחד את התפריט המושלם עבורך
נדאג שיהיה בריא, מזין, משביע, עם מזונות שאת אוהבת, שקל להכין אותם ושמתעכלים בקלות. נדאג שיתאים לסדר היום שלך, ושכבר מההתחלה ייתן לך תחושה של הפחתה במשקל ובהיקפים. לאורך התכנית אנו נמשיך ונדייק אותו. 
התפריט ירגיל את גופך למסגרת תזונתית וקלורית שתתאים לו בנוחות גם לאחר שיגיע ליעד, על מנת לשמור על המשקל שהושג.יש עוד עזרה שאוכל לקבל?
כן! כדי להקל עלייך, נדאג שתזיני את גופך באופן שיגרום לתחושת שובע ויפחית את החשקים. נטפל באופן טבעי בכל עניין בריאותי שעלול להפריע לך, כמו רגישויות למזון, עייפות, חוסר אנרגיה, מתח, כאבים, נפיחות בבטן, בחילות, גזים, עצירות, תופעות של גיל המעבר וגם בעיות של עור, שיער וציפרניים. נדריך אותך כיצד להשפיע לטובה על הורמוני המתח, חילוף החומרים והורמוני השובע והרעב שלך, כדי שהגוף ירגיש בנוח לשחרר את השומנים שהוא נוטה לאגור במצבי לחץ. נעודד א
ותך להיות קשובה לעצמך ולגופך, ונעזור לך לטפל בכל ה"שדים"(מחשבות, רגשות ודחפים שמנוגדים להחלטות והכוונות שלך) שינסו לעכב אותך. כשתגיעי למשקל היעד ותרגישי את ההקלה שבכך, נעזור לך לשמור על המשקל שהשגת.

ומה עם פיתויים ואכילה רגשית?
זה ידוע שתמיד כאשר אנו רוצים "לפצוח בדיאטה", ה"שדים" מתעוררים, ומנסים להזהיר אותנו שאנחנו הולכים לאבד משהו מאד הישרדותי(שומן), (יש כמובן גם "שדים" שאומרים לנו שאנחנו לא שווים אם לא נרד במשקל). לכן "אכילה רגשית" היא נושא שעשוי להיראות מורכב. בפועל, אין לנו ספק שההדרכה פורצת הדרך שלנו: "כיצד להרגיש שבעה ולשלוט בחשקים" תהפוך את הכל לפשוט, ותעזור לך מאד! נציין כאן שתפקידו של המלווה שלך בתכנית הוא לשמור שתישארי על מסלול של התקדמות, לטפל בכל עיכוב או מעצור ולהחזיר אותך אליו כאשר את סוטה ממנו.

 סיפורי הצלחה ועדויות


 אילו השירותים השונים:
- הכנת תפריט+התאמת תוספים+ליווי לחודש הראשון 
- הכנת תפריט והתאמת תוספי תזונה ללא ליווי
- ליווי לחודש מהחודש השני
- ייעוץ בריאותי+ ניתוח בדיקות והתאמת תוספים (ללא תפריט)                  


איך מתקדמים?
ברגע שתצטרפי לתכנית, תקבלי שאלון למילוי.
לאחר מילוי השאלון נתאם פגישה בזום לתכנון התפריט והתאמת התוספים. לאחר הפגישה תקבלי את טבלת המעקב ונצא לדרך!
רוצה לדעת יותר? השאירי הודעה כתובה ונחזור אלייך!

אילן סלומון,
מטפל טבעי ורוקח

ilansalom@gmail.com
054-5481939
 
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים