מלא/י פרטים:
          
שלום, שמי אילן סלומון. אני מטפל טבעי וגם רוקח בהכשרתי. בן 54, תושב תל אביב.
    בשנים האחרונות עזרתי למאות מבוגרים וילדים לטפל במגוון רחב של בעיות בריאותיות עם דגש על ייעוץ וליווי בהפחתת משקל ועודפי שומן שכן זהו גורם בעל השפעה מכרעת על הבריאות. תזונה מותאמת אישית בשילוב של תוספי תזונה יכולה לעשות רבות גם להפחתת מחלות דלקתיות ואיזון המערכת הההורמונלית.
עוד כנער התעניינתי בגישות התזונה הטבעית השונות, כמו צמחונות וטבעונות, ניקוי רעלים, צום בריאותי,וכו'. התעניינתי בגידול ירקות אורגניים,ובדרכים טבעיות לשפר את הבריאות כמו צמחי מרפא, שמנים אתריים, הומיאופטיה ושיטות טיפול רבות אחרות. בזכות אמי, שהיתה ספרנית בספריות גדולות, נחשפתי לעולם רחב וקסום של ספרים עמוסים במידע מרתק בתחומים האלה. בצבא הוכשרתי כחובש ונרשמתי ללימודי רוקחות כיון שרציתי להבין לעומק כיצד חומרים טבעיים כמו צמחי מרפא, או ויטמינים ומינרלים משפיעים על הגוף ויכולים להביא אותו להחלמה.
   בהיותי סטודנט לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים עבדתי במחלקה פסיכיאטרית סגורה במשך שנה וחצי בעזרה לחולים. שם נוכחתי לראשונה בנזקים הקשים של התרופות הפסיכיאטריות וביחס הצונן, המשפיל והמתאכזר כלפי חסרי הישע, ההיפך הגמור ממה שנפש מרוסקת זקוקה לו בשעה שהיא מנסה למצוא פינה שלווה. 

    בתום לימודי ב-1990 התקדמתי ברשת בתי מרקחת גדולה לתפקיד ניהולי שהחזקתי בו בהצלחה  במשך שמונה שנים. במהלך עבודתי כרוקח וכמנהל נתקלתי בעלייה עצומה במספר המבוגרים והילדים שנרשמות להם תרופות הרגעה ושינה, ריטלין ונוגדי דיכאון. הבחנתי גם כי העלייה ברישום התרופות לא נובעת בהכרח משיקולי רווחת החולה אלא גם ממניעים כלכליים ושיווקיים, ומתעמולה, שעומדות מאחוריה חברות תרופות וכן ארגון הפסיכיאטריה האמריקני. ארגון זה מפרסם עוד ועוד הגדרות פסיכיאטריות שכמעט כל מבוגר או ילד כיום יכולים להתאים לקריטריונים שלהם. לעיתים קרובות מספיק לענות על מספר שאלות ששואל רופא המשפחה כדי להתאים להגדרה פסיכיאטרית כמו חרדה חברתית, דיכאון או הפרעת קשב ולצאת עם מרשם לתרופה.

     במקביל הבחנתי כי המחקרים המוגשים לרשויות כדי לאשר תרופות מתייחסים כמעט תמיד להשפעות לטווח הקצר וכי בקושי קיימת השקעה במחקרים הבודקים את הנזק לטווח הארוך. הבנתי שרשויות הבריאות מיודדות עם חברות התרופות לעיתים מעל לנדרש ועל חשבון הציבור. הבנתי שרופאים בעלי קשרים כספיים עם חברות התרופות פועלים לטובת האינטרסים הללו מבלי להקפיד תמיד על גילוי נאות של קשרים אלה, הבחנתי גם שכלי התקשורת מקדמים גם הם בצורה סמויה את הצריכה והשימוש בתרופות הללו ואת הרופאים הללו. 
    אלו הסיבות שהובילו אותי בסופו של דבר להתחיל לפרסם מאמרים שחושפים את העובדות הללו וגם לעזוב את הרוקחות המוסדית ולעבור לתחום הייעוץ והטיפול האלטרנטיבי בתחום הזה. אני מציע פתרונות טבעיים, שחרור טראומות מהעבר ואימון במקרים שאנשי מקצוע רבים כבר ממהרים להפנות ל
אבחון, שמוביל במקרים רבים לנטילת ציפרלקס, ריטלין, כדורי הרגעה וכו'.  אני משפר את היכולות האישיות של ילדים, ועוזר להם עם בעיות רגשיות, ביטחון עצמי נמוך, בעיות למידה והתנהגות, תיוג של "הפרעת קשב וריכוז" וקשיים חברתיים. באמצעות ניסיון רב באימון אישי,  ידע מקיף בתוספי תזונה ודיאטה והבנה מעמיקה בנזקי תרופות עזרתי בעשור האחרון להקל כמעט כל בעייה אישית ובריאותית, קשיי קשב וריכוז, בעיות למידה והתנהגות, מתח, חרדה, דיכאון לידה, וכו'. רבים נמנעו בזכותי מנטילת תרופות נגד דיכאון, תרופות הרגעה ושינה, משככי כאבים וסמים בכלל. 

אם גם אתה מנסה לפתור בעייה שאינה רפואית אלא נפשית או פסיכוסומטית אצל רופא המשפחה, אל תהסס/י להתייעץ איתי בנוגע לחלופות שאינן תרופתיות.

 
 
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים