מלא/י פרטים:
          

טיפול בהפרעת קשב ללא ריטלין

פורסם ב: 03/12/2009
טיפול טבעי בהפרעת קשב וריכוז ללא ריטלין, מאמר מאת הרוקח אילן סלומון שהעוסק בנזקים של ריטלין וקונצרטה ובטיפול ללא מתן ריטלין. באימון שימנע את תופעות הלואי הנזקים והסיכונים של כדור המרץ הזה.

ריטלין קונצרטה סיכונים תופעות לואי

פורסם ב: 03/12/2009
כל התשובות על הנזקים ותופעות הלואי, הסכנות והסיכונים של ריטלין וקונצרטה. מה כדאי לעשות במקום טיפול פסיכולוגי, ריפוי בעיסוק, אבחון נוירולוגי, הוראה מתקנת והדרכת הורים. טיפול טבעי ותחליפים לתרופות.

ריטלין השתבש

פורסם ב: 21/04/2012
ריטלין, אדרול, מדוע אין הם פיתרון הולם ואמיתי להפרעת קשב וריכוז או לבעיות קשב וריכוז. מאמר מרתק של פסיכולוג אמריקני בעל שם והבנה מעמיקה של בעיות למידה, התנהגות קשב וריכוז של ילדים.

ריטלין לסטודנטים

פורסם ב: 30/11/2009
ריטלין, הפרעת קשב וריכוז, לקויות למידה, דיסלקציה, סיכונים, נזקים, תופעות לואי, קונצרטה, נוירולוג, אבחון באוניברסיטה, פסיכיאטר, הקלות לסטודנטים, טיפול פסיכולוגי לסטודנטים.

קשב וריכוז, אל תלחיצו את הילד!

פורסם ב: 16/06/2011
פתרון לבעיית קשב וריכוז, למעשה מה צריך לעשות כדי שילד שסובל מבעיית קשב וריכוז לא יחווה טראומה, לא יטול ריטלין או מדבקת ריטלין, ולא יזדקק למרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת, מעצבת התנהגות, מטפלת ריגשית ועוד

כל התשובות בפגישת הדרכה אחת

פורסם ב: 23/10/2011
מישהו קבע שיש לילד הפרעת קשב וריכוז, ליקויי למידה, קשיי למידה, הילד פעלתן, מתקשה, בעיות התנהגות, מושעה, וקיבל זימון לועדת השמה, יש פיתרון לכל המצב הזה. בואו להיפגש עם אילן סלומון, יועץ מטפל ורוקח.

אדרל-סכנות וסיכונים

פורסם ב: 17/05/2012
אדרל ריטלין או קונצרטה. מי עדיף להפרעת קשב וריכוז? מה הקשר בין אדרל לסמי פיצוציות, לסמי רחוב ולסמי מסיבות? מה תופעות הלואי ומה הנזקים בטווח הקצר ובטווח הארוך משמוש באדרל?

עדות-מדוע הפסקתי את הריטלין?

פורסם ב: 11/09/2011
מדוע הפסקתי את הריטלין לאחר חמש שנים? עדות אם, שנתנה ריטלין לבנה, אולם גילתה שהתועלת לא החזיקה לאורך זמן ותופעות הלואי הפכו קשות. האם מזהירה את ההורים ללמוד מנסיונה בנוגע לאבחונים ולנטילת ריטלין.

ליקויי למידה או ליקויי הוראה?

פורסם ב: 02/09/2011
המונח ליקויי למידה הוא זה שאחראי להכנסת ריטלין וקונצרטה לבתי הספר. שפע של ליקויי למידה מעיד על ליקויי הוראה, ועל גישה חינוכית ודידקטית שגויה. כיצד ניתן לפתור את הבעייה של ליקוי למידה ברמה ארצית?

שיפור למידה

פורסם ב: 03/02/2010
שיפור הלמידה הוא טיפול מוצלח בהפרעת קשב וריכוז ובעיות התנהגות ילדים. תחליף טבעי לריטלין קונצרטה, ליקויי למידה, אבחון פסיכו דידקטי, ועדת השמה, פתרון בעיות למידה, קשיי למידה, האם לתת ריטלין?הוראה מתקנת

הטיפול בחרדת בחינות

פורסם ב: 26/07/2011
יש טיפול לחרדת בחינות, שמבטיח הצלחה בלימודים לכל תלמיד. מדובר על לתת לתלמידים מבחן חוזר שוב ושוב עד שיצליחו, כך יכולה להתאפשר הצלחה בלימודים ללא ריטלין

כיצד לקדם את הילד בבית הספר

פורסם ב: 26/07/2011
במאמר זה הרוקח אילן סלומון מסביר כיצד לקדם את הילד בלימודים בבית הספר, אימון לשליטה עצמית של הילד כדי להימנע מתרופה, שיפור למידה עם הספר ללמוד כיצד ללמוד, שיפור חשבון, והחשיבות של לשים גבולות.

חינוך אמיתי במקום ריטלין

פורסם ב: 11/09/2011
ריטלין הפך תחליף לחינוך. בתי ספר שלא שולחים לאבחונים ושמתנגדים למתן ריטלין או קונצרטה, נהנים כנראה משיטות למידה טובות יותר, יותר הבנת הנקרא. זה צדק חברתי. לקויי למידה זכאים לקבל הוראה ללא תרופות

חינוך בפינלנד הטוב בעולם

פורסם ב: 04/01/2012
מהן הסיבות שתלמידים בפינלנד משיגים את ההישגים הטובים ביותר בעולם במבחן פיז"ה ההשוואתי? מתי מערכת החינוך שלנו תפיק לקחים?

זהירות אבחונים

פורסם ב: 03/12/2009
כל מה שצריך לדעת לפני שעושים אבחון פסיכיאטרי, נוירולוגי, פסיכודידקטי, לפני שנותנים לילד ריטלין, קונצרטה, סייעת, הוראה מתקנת, קלינאי תיקשורת, ריפוי בעיסוק, הדרכת הורים, ריטלין LA,

הגנה על זכויות ההורים במערכת החינוך

פורסם ב: 26/01/2012
דרושות הגנות משפטיות על הורים מול מערכת החינוך עקב כפייה רבה על ידי הרווחה של טיפול תרופתי, אבחון להפרעת קשב וריכוז וליקויי למידה, אבחוני מסוגלות הורית, הרחת ילדים מהבית ההורים, אומנה והעברה למוסד.

עצות חשובות לפני אבחון

פורסם ב: 03/12/2009
עצות להורים לפני אבחון נוירולוגי, פסיכיאטרי, פסיכו דידקטי. מבחן טובה, מבחן BSR, שאלונים

אבחון קשב וריכוז-למי כדאי להקשיב?

פורסם ב: 09/05/2012
אבחון לקשב וריכוז, למי צריך להקשיב, על מי אפשר לסמוך, למי להאמין? יש כל מיני דעות, לחצים, תיאוריות והצעות. מי באמת יכול לעזור לילד שלי להתגבר על הקשיים שיש לו כרגע? קראו את המאמר הבא ותגלו את התשובה.

אבחונים מזיקים לילדים

פורסם ב: 20/04/2012
עצות חשובות להורים בנושא אבחון קשב וריכוז רטלין וקונצרטה. שאלונים, גמילה מריטלין, נזקים של תרופות אלה, כיצד להימנע מאבחון ומדוע? למידה עצמית, הכנת שעורי בית, ביטחון עצמי הפרעות פסיכיאטריות ותלות
אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים