מלא/י פרטים:
          

תזונה לנפש כאובה

פורסם ב: 24/04/2011
תזונה לנפש היא תזונה שיכולה לתת לאנשים יכולת טובה יותר לעמוד בעומס נפשי.

תוספי תזונה לבעיות נפשיות

פורסם ב: 15/02/2012
תוספי תזונה לטיפול טבעי בבעיות נפשיות: הפרעות קשב וריכוז, דיכאון, עצבנות, כאבים כרוניים, חרדה, מצבי רוח, פסיכוזה, גמילה מהרואין, גמילה ממתוקים, תשוקה לאלכוהול, התמכרות לממריצים, אי שקט, נדודי שינה

תוספי תזונה ל-OCD

פורסם ב: 12/07/2013
טיפול טבעי ב OCD באמצעות תוספי תזונה וללא תרופות הוא מאמר המסביר כיצד פסיכיאטרים העוסקים בטיפול תזונתי נטורופטי או אורתו מולקולרי מטפלים במקרים של הפרעה כפייתית טורדנית OCD.

בתי מרגוע לנפש מנוחה החלמה והתאוששות

פורסם ב: 12/10/2010
מנוחה לנפש . מקום בטוח ושקט, בית מרגוע לנפש, התאוששות, החלמה ושיקום מטיפול פסיכיאטרי, או מהתמוטטות נפשית או סתם להחלים מניתוח, או למי שרוצה להשיג מנוחה נפשית ולמלא את המצברים.

רשלנות רפואית ותביעות נזיקין בפסיכיאטריה

פורסם ב: 17/05/2011
תביעות נזיקין ורשלנות רפואית בפסיכיאטריה כתוצאה מטיפול תרופתי או מאשפוז שגרמו לנזק גוף, נזק מוחי או נזק נפשי, נכות רפואית, והפכו מטופלים לנפגעי נפש מהטיפול עצמו.

הנאום שלי בתערוכת הפסיכיאטריה

פורסם ב: 31/08/2013
הנאום של הרוקח ופעיל זכויות האדם אילן סלומון בפתיחת התערוכה: פסיכיאטריה-תעשיית המוות. הנאום מזהיר מפני התיוג של ילדים בהפרעות פסיכיאטריות כדי לתת להם תרופות מזיקות שנועדו להתאים אותם למסגרת החינוכית.

ריטלין אינו תרופה מצילת חיים

פורסם ב: 30/04/2013
ריטלין אינו תרופה מצילת חיים ולמרות זאת בתי הספר ואנשי המקצוע לוחצים, מחייבים, מתנים וכופים על ההורים בדרכים שונות לבצע אבחונים ולתת ריטלין לילדים במערכת החינוך.

תרופות פסיכיאטריות: נזקים ותופעות לואי

פורסם ב: 26/03/2012
מאמר מקיף של הרוקח אילן סלומון המסביר את הנזקים, הסיכונים ותופעות הלואי של התרופות הפסיכיאטריות שהן למעשה סמים. תרופות כגוןL ריספרדל, ריספונד, ריטלין, קונצרטה, סבוטקס, מתדון, מוצגות כגורמות תלות

הסיכונים שבתרופות פסיכיאטריות

פורסם ב: 29/01/2012
אילן סלומון, רוקח ומטפל רב ניסיון מסביר על הסיכונים והנזקים שבשימוש מתמשך בתרופות פסיכיאטריות כגון: פרוזק, פריזמה, פלוטין, סרוקסט, פקסט, רסיטל, ציפרמיל, ציפרלקס, אסטו, לוסטרל, רמוטיב.

ציפרלקס אסטו תופעות לוואי סיכונים

פורסם ב: 23/10/2011
למי שמחפש את תופוות הלואי והסיכונים של ציפרלקס או של אסטו או אסיטלופראם, להריון, הנקה ובכלל. נתונים למי שרוצה לטפל בדיכאון, חרדה או התקפי פאניקה ורוצה יותר מידע על הסיכונים ועל נזקי התרופות .

קלונקס תופעות לואי ונזקים

פורסם ב: 26/07/2011
קלונקס הינה תרופה פסיכיאטרית, שבפועל גורמת תלות, מחשבות טורדניות, קושי רב בגמילה, מתח, נדודי שינה, עצבנות, דיכאון, אי שקט, חרדה, רגזנות, כאב ראש, התנהגות לא רצויה, מאת אילן סלומון, רוקח

סימבלטה כל תופעות הלואי

פורסם ב: 20/10/2011
עלון סימבלטה לצרכן מצומצם לעומת העלון לרופא. כל תופעות הלואי של הסימבלטה רשומות בעלון לרופא, וכעת העלון לרופא כולו ערוך בעברית ומכיל כל המידע שיעזור לצרכן של סימבלטה לדעת מה תופעות הלואי של התרופה.

ריטלין הוא סם מסוכן לילדים

פורסם ב: 04/11/2011
ריטלין הוא סם מסוכן ולכן פתרון מסוכן לבעיות של הפרעת קשב וריכוז. תופעות הלוואי של הריטלין כוללות התנהגות פסיכוטית, ילד רגזן, אגרסיבי, חרדות, טיקים, וגם מעבר לריספרדל או ריספונד שהן תרופות.

תופעות לואי של תרופות נגד דיכאון

פורסם ב: 16/03/2010
תרופות לדיכאון גורמות נזק! יש להן תופעות לואי רבות, אזהרות, סיכונים ונזק. מאמר זה מתייחס גם לנזקים של תרופות לשינה ולהרגעה, לוליום, לריטלין, ולתרופות פסיכיאטריות אחרות.

גמילה יעילה מסמים אלכוהול או תרופות

פורסם ב: 25/03/2014
גמילה מסמים בארץ הינה החלפת התמכרות לסמים בהתמכרות לתרופות ולתחליפי סמים. מי שרוצה להיגמל מסמים ומתרופות מקבל תרופות כמו: קלונקס, סבוטקס, וליום, ומתדון שכולם תרופות ממכרות לא פחות.

גמילה מתרופות נגד דיכאון

פורסם ב: 04/11/2011
גמילה מתרופות נגד דיכאון ותרופות אחרות. איך להפחית תרופות הרגעה, כדורי שינה, תרופות אנטי פסיכוטיות, תרופות לדיכאון. מאת אילן סלומון, רוקח

גמילה מתרופות הרגעה ושינה

פורסם ב: 08/12/2011
גמילה מתרופות הרגעה ושינה פסיכיאטריות ממשפחת הבנזודיאזפינים כגון קלונקס, לוריבן וקסנקס. המאמר תורגם על ידי הרוקח אילן סלומון. בין השאר הוא מתייחס לתוסף מזון שנקרא 5HTP.

גמילה מקנאביס רפואי ומשככי כאבים

פורסם ב: 26/01/2016
התמכרות לתרופות לכאבים, התמכרות לגראס רפואי, נזקים של קנאביס רפואי, סיכונים של גראס רפואי, תופעות לואי של גראס רפואי, גמילה ממריחואנה רפואית, גמילה מקנאביס רפואי, גמילה מתרופות לכאבים.

קשישים ותרופות נגד דיכאון

פורסם ב: 19/01/2012
האם קשישים באמת זקוקים לתרופות נגד דיכאון. הקשיש נוטל לרוב כמות לא מבוטלת של תרופות. צמחים כגון רודיולה והיפריקום יכולים לעזור, סידן ומגנזיום באבקה.

אילן סלומון | טיפול טבעי לנפש, לפני שנוטלים תרופות | 054-5481939 | ilansalom@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים